نصب ۱۶۰ فلاورباکس در نقاط مختلف منطقه ۷ اصفهان 

برای این فلاورباکس‌ها از گونه‌های مختلف گل و گیاه از جمله اطلسی آبی، رونده مینیاتوری، ژاپنی و بنفشه آبی در رنگ‌های مختلف استفاده شده است

۱۶۰ فلاور باکس در نقاط مختلف این منطقه با هزینه بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال جانمایی و نصب شده است که تغذیه مناسب خاک آن‌ها برای جلوگیری از بیماری‌های قارچی در پروسه‌های زمانی مشخص انجام می‌شود.

مهدی سلطان‌آقایی مدیر منطقه ۷ شهرداری اصفهان اظهار کرد: واحد خدمات شهری و فضای سبز منطقه ۷ شهرداری اصفهان در اسفند سال گذشته و فروردین سال جاری به‌منظور ارتقای زیبایی بصری این منطقه اقدام به کاشت و جانمایی فلاورباکس‌ها در سطح منطقه کرد.

وی با بیان اینکه در این پروسه ۱۶۰ فلاور باکس در نقاط مختلف منطقه ۷ با هزینه بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال جانمایی و نصب شد، افزود: برای این فلاورباکس‌ها از گونه‌های مختلف گل و گیاه از جمله اطلسی آبی، رونده مینیاتوری، ژاپنی و بنفشه آبی در رنگ‌های مختلف استفاده شده است.

مدیر منطقه ۷ شهرداری اصفهان تصریح کرد: برای افزایش طراوت و زیبایی منظر شهر در انظار شهروندان، فلاورباکس‌ها علاوه بر باغ فدک در نقاط مختلفی همچون پل شهید عرب، میدان ۲۵ آبان، چهارراه‌های خیابان‌های فلاطوری و آل محمد، خیابان لاله، خیابان ادیب، خیابان کاوه ورودی خیابان نخل از سمت باغ فدک جانمایی و نصب شده است.

سلطان‌آقایی ادامه داد: در ایام نوروز ۱۵ فلاور باکس در اندازه‌های مختلف در ورودی باغ فدک استفاده شد، همچنین ۳۵ فلاور باکس نیز در معابر باغ فدک با گل‌آرایی متفاوت همراه با کاشت گل‌های شب‌بو گل‌کاری شد.

وی افزود: با توجه به اینکه‌ای سی آب در شمال منطقه ۷ زیاد است، سعی کردیم تعداد فلاورباکس‌های بیشتری را در شمال منطقه استفاده کنیم تا طراوت و شادابی را برای شهروندان به ارمغان آوریم.

مدیر منطقه ۷ شهرداری اصفهان ادامه داد: با توجه به پراکندگی جانمایی فلاورباکس‌ها و ای سی بالای آب در منطقه از تانکرهای آبرسان برای آبیاری آن‌ها استفاده می‌کنیم، همچنین تغذیه مناسب خاک فلاورباکس‌ها برای جلوگیری از بیماری‌های قارچی در پروسه‌های زمانی مشخص انجام می‌شود.