» دانش » معرفی تجهیزات پزشکی «ایران ساخت» در اندونزی

تاریخ انتشار : 1402/03/03 - 7:27

 کد خبر: 27967

با هدف ارتقاء همکاری‌ها انجام شد؛

معرفی تجهیزات پزشکی «ایران ساخت» در اندونزی

همزمان با فروم تجهیزات پزشکی ایران، شرکت‌های دانش بنیان فعال در عرصه ساخت تجهیزات پزشکی، محصولات فناورانه خود را در حضور سران دولتی دو کشور ارائه می‌کنند و نمایشگاهی از این محصولات برای بازدید مقامات و شرکت‌های اندونزیایی فراهم خواهد شد. این فروم در راستای انعقاد قراردادهای دو طرفه فناورانه برگزار خواهد شد

معرفی تجهیزات پزشکی «ایران ساخت» در اندونزی

تجهیزات پزشکی شرکت‌های دانش بنیان ایرانی در راستای ارتقا همکاری‌های فناورانه دو کشور ایران و اندونزی در این کشور معرفی می‌شوند.

مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شرکت‌های دانش‌بنیان برای آشنایی با زیرساخت‌های فناورانه اندونزی و توسعه بازار محصولات ایران‌ساخت به جاکارتا اعزام شدند.

این هیئت متشکل از ۱۳ شرکت دانش بنیان است. این سفر همزمان با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در کشور اندونزی برنامه ریزی شده است.

این برنامه با هدف معرفی توانمندی‌های ایران در حوزه تجهیزات پزشکی و داروسازی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های دو کشور طراحی شده تا با حضور معاون علمی فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری بر عمق روابط علمی_اقتصادی دو کشور افزوده شود.

شرکت‌ها با حضور در این سفر سه روزه از برنامه‌هایی چون برگزاری فروم اختصاصی، نشست‌های تجاری و مذاکره با طرف‌های اندونزیایی بهره‌مند می‌شوند.

همچنین در این سفر تفاهمنامهٔ علم و فناوری ایران و اندونزی به امضای مقامات رسمی دو کشور خواهد رسید.

گفتنی است، همزمان با فروم تجهیزات پزشکی ایران، شرکت‌های دانش بنیان فعال در عرصه ساخت تجهیزات پزشکی، محصولات فناورانه خود را در حضور سران دولتی دو کشور ارائه می‌کنند و نمایشگاهی از این محصولات برای بازدید مقامات و شرکت‌های اندونزیایی فراهم خواهد شد. این فروم در راستای انعقاد قراردادهای دو طرفه فناورانه برگزار خواهد شد.


برچسب ها :
دسته بندی : دانش , صنعت , فارسی
ارسال دیدگاه