جمع‌آوری ۱۲۲ چادر مسافرتی از شهر اصفهان

در صورتی که فرد یا مسافری، اقدام به برپایی چادر در سطح شهر کند، مأموران تذکر می‌دهند و در محل می‌مانند تا چادر جمع شود

مسئول کمیته قضایی و انتظامی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از ساعت ۷: ۰۰ روز جمعه تا ساعت ۷: ۰۰ شنبه، ۱۲۲ چادر مسافرتی توسط نیروهای گشت ویژه این اداره کل از سطح شهر جمع‌آوری شده است.

روح‌الله ابوطالبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به فعالیت گشت‌های ویژه ستاد پیشگیری و رفع تخلفات شهری در اصفهان (کمیته قضائی و انتظامی ستاد خدمات سفر شهر اصفهان) اظهار کرد: همچنین ۱۱ مورد تذکر بازاریاب اسکان غیرمجاز (کلید به دستان) و هشت مورد نیز جمع‌آوری این افراد انجام شده است.

وی افزود: در این بازه زمانی تعداد ۱۲۲ چادر مسافرتی توسط نیروهای گشت ویژه این اداره کل از سطح شهر جمع‌آوری شده است.

مسئول کمیته قضائی و انتظامی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان خاطرنشان کرد: در صورتی که فرد یا مسافری، اقدام به برپایی چادر در سطح شهر کند، مأموران تذکر می‌دهند و در محل می‌مانند تا چادر جمع شود.

وی با بیان اینکه از تاکنون ۲۲۴ مورد راهنمایی خودرو مسافران انجام شده است، گفت: اکیپ‌های نودوپنج‌گانه برای برخورد قانونی با مسافرانی که در شهر اقدام به برپایی چادر کرده‌اند یا جمع‌آوری افرادی که به عنوان بازاریاب در معابر شهری اقدام به جذب مسافر می‌کنند، فعال شده است.

ابوطالبی افزود: از ساعت ۷: ۰۰ روز گذشته (جمعه) تا ساعت ۷: ۰۰ امروز (شنبه)، هدایت و ساماندهی ۱۰ متکدی و ۲۵ دست‌فروش در شهر انجام شد.