خبرهای ویژه

» اجتماعی » استفاده از اتوبوس و متروی اصفهان روز اول مهر ۱۴۰۲ «رایگان» است

تاریخ انتشار : 1402/06/28 - 8:54

 کد خبر: 29276

معاون شهردار اصفهان :

استفاده از اتوبوس و متروی اصفهان روز اول مهر ۱۴۰۲ «رایگان» است

روز اول مهرماه با تصویب شورای اسلامی شهر استفاده از مترو و اتوبوس برای شهروندان با هدف فرهنگ سازی استفاده از حمل‌ونقل همگانی و کاهش ترافیک رایگان شد

استفاده از اتوبوس و متروی اصفهان روز اول مهر ۱۴۰۲ «رایگان» است

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: با تصویب شورای اسلامی شهر اصفهان خدمات‌رسانی اتوبوس‌ها و مترو ، روز نخست مهرماه ۱۴۰۲ برای شهروندان این کلان‌شهر رایگان است.
حسین حق‌شناس در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: روز اول مهرماه با تصویب شورای اسلامی شهر استفاده از مترو و اتوبوس برای شهروندان با هدف فرهنگ سازی استفاده از حمل‌ونقل همگانی و کاهش ترافیک رایگان شد.
وی افزود: بر این اساس مترو از مهرماه روزهای هفته (به غیر از روزهای جمعه و تعطیلات) در ۲۰ ایستگاه از ساعت ۶:۰۰ تا ۷:۰۰ با سرفاصله حرکتی ۱۵ دقیقه و از ساعت ۷:۰۰ تا ۲۱:۰۰ با سر فاصله حرکتی ۱۱ دقیقه خدمت‌رسانی می‌کند.
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار اصفهان تصریح کرد: متروی این کلان‌شهر روزهای جمعه از ساعت ۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰ با سر فاصله حرکتی ۱۵ دقیقه در ۹ ایستگاه منتخب از جمله قدس، شهید علیخانی، کاوه، شهید باهنر، امام حسین (ع)، سی‌وسه پل، آزادی، کوی امام و صفه نسبت به جابه‌جایی مسافران اقدام می‌کند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : اجتماعی , فارسی
ارسال دیدگاه