خبرهای ویژه

» جامعه » مادی رهنان بعد از ۱۶ سال آبگیری شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۷:۵۱

 کد خبر: 7137

مادی رهنان بعد از ۱۶ سال آبگیری شد

  مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: بعد از ۱۶ سال و در راستای احیای همه مادی‌های اصفهان برای نجات فضای سبز شهر و نیز پیوستن آنها به شبکه جمع آوری آب‌های سطحی، مادی رهنان آبگیری شد. سید رسول هاشمیان با اشاره به اینکه در راستای اهداف مدیریت شهری طرح احیای مادی‌های منطقه ناژوان در دستور […]

مادی رهنان بعد از ۱۶ سال آبگیری شد

 

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: بعد از ۱۶ سال و در راستای احیای همه مادی‌های اصفهان برای نجات فضای سبز شهر و نیز پیوستن آنها به شبکه جمع آوری آب‌های سطحی، مادی رهنان آبگیری شد.

سید رسول هاشمیان با اشاره به اینکه در راستای اهداف مدیریت شهری طرح احیای مادی‌های منطقه ناژوان در دستور کار قرار گرفت، اظهار کرد: در همین راستا لایروبی و آبگیری مادی جلفا، مادی قمیش، مادی تیران، مادی جوی ناژوان، مادی عبداله خان،‌ مادی فدن، مادی جوی شاه، مادی حاجی و مادی فرشادی به طور کامل انجام شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر آن با انجام حدود ۴ هزار متر مکعب خاکبرداری از سطح انهار، ‌۹ مادی منطقه ناژوان نیز احیا شد.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان افزود: در اوایل پاییز نیز مادی شایج از سوی شهرداری و با همکاری سازمان آب منطقه‌ای و کشاورزان منطقه پس از حدود ۲۰ سال از نعمت جاری شدن آب بهره‌مند شد.

وی گفت: در همین زمینه، لایروبی و احیای سردهانه مادی دستگرد، لایروبی کف و رفع گرفتگی دهانه پل‌های مادی جوی شاه و اصلاح سردهانه و احداث دستک مادی فرشادی نیز انجام و به آبگیری مادی‌ها منجر شد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : جامعه , فارسی

دیدگاه بسته شده است.